Ekskluzywny bonus powitalny bez depozytu 50 FS w Betsson

50 spinów na dzień dobryNie od dziś bonusy bez depozytu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów kasyn. To bowiem świetna okazja do otrzymania prezentu, bez konieczności wpłacenia i obstawiania własnych środków. Takie bonusy jednak rzadko występują w kasynach, więc każda nowa promocja to spore wydarzenie. A teraz gracze mają świetną okazję do zdobycia aż 50 free spinów za założenie konta w kasynie Betsson.

Nasz portal może się pochwalić tym, że od pewnego czasu współpracuje z kasynem Betsson. Dzięki temu można u nas liczyć na informacje o ciekawych promocjach i wydarzeniach. Dostaliśmy niedawno informację o ukrytej ofercie, z której nowi klienci kasyna mogą skorzystać do 30.06.2022. Nie ma jej na głównej stronie kasyna Betsson, więc konieczne jest skorzystanie z linku, który zamieszczamy na naszym portalu.

Na czym bonus bez depozytu polega? Otóż każda z osób, która jeszcze nie ma konta w Betsson, może założyć je poprzez ten specjalny formularz rejestracyjny. Wypełniamy wszystkie niezbędne pola, a następnie aktywujemy konto. Już za spełnienie tych warunków dostaniemy w nagrodę swój bonus bez depozytu. Jest nim paczka 50 darmowych obrotów na grę Grand Spinn Superpot od NetEnt. Każdy z takich spinów wart jest tyle, co najniższy zakład w grze.

Każdy z graczy, który będzie miał szczęście i wygra mniejsze lub większe środki z free spinów, będzie je musiał potem obrócić w kasynie co najmniej 25 razy. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli na ich wypłacenie z konta. Warto także wiedzieć, że nie ma limitu na wygrane z free spinów, więc można równie dobrze zdobyć całkiem spore sumy.