Bonus powitalny podwojony do 2 500 zł w Unibet

Oferta powitalna w UnibetUnibet to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek hazardowych na rynku. Ma ona dla swoich klientów mnóstwo ciekawych promocji, w tym bonus na start. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, na co mogą tu liczyć nowi gracze. Dzięki nowej ofercie powitalnej na tych, którzy zdecydują się założyć konto, czeka tu aż do 2500 złotych na grę w Kasynie Unibet! Na początku oczywiście należy założyć konto w tym kasynie, co zajmie nam tylko chwilę. Potem zaś koniecznie z pomocą jednej z bezpiecznych metod płatności musimy wpłacić swój pierwszy depozyt. Musi on mieć minimum 40 złotych. Maksymalną kwotą, która kwalifikuje się do bonusu jest 1250 złotych. Ponieważ bonus ma wartość +100%, dlatego też dostaniemy wtedy drugie 1250 złotych, więc łącznie do wydania w kasynie będziemy mieć 2500 złotych.

Kiedy już dostaniemy swój bonus od Unibet, to koniecznie pamiętajmy o tym, że musimy spełnić warunki obrotu bonusem. Zarówno w przypadku kasyna, kasyna na żywo, slotów jest to obrót x40. Gry slotowe wliczają się w 100% do obrotu bonusem, a bingo w 200%. Z kolei gry stolikowe i video poker tylko na poziomie 10%. Nasz bonus na start wygaśnie po 30 dniach. Jeżeli w tym czasie warunki obrotu nie zostaną przez nas wypełnione, to niestety środki bonusowe i wygrane z nich pochodzące zostaną utracone.

Jest to zatem klasyczna oferta powitalna +100%, która być może nie robi aż tak wielkiego wrażenia. Jednak trzeba mieć na uwadze, że Unibet znane jest z tego, że regularnie oferuje wiele ciekawych promocji na bingo, poker, gry na żywo czy sloty, więc i z nich warto regularnie korzystać.