Bonus powitalny do 3 500zł z 100FS w Betsson

Odbierz bonus na start w BetssonBetsson to jedna z bardziej znanych marek hazardowych, która od lat obecna jest na polskim rynku. Wiele osób kojarzy ją z zakładami bukmacherskimi. Ma jednak również kasyno online, a w nim całkiem interesujący bonus na start. Przyjrzyjmy się temu, jak on wygląda. Oferta promocyjna w kasynie Betsson przeznaczona jest dla nowych klientów. Konieczne jest tu najpierw założenie konta, a następnie wpłacenie co najmniej 1 depozytu. Jest to ważne, gdyż bonus powitalny został podzielony na 3 etapy. Prezentują się one następująco:

  • I etap: na graczy czeka tu bonus 100% do 500 PLN oraz 20 darmowych spinów do wykorzystania w grze Fire Joker. Wymagana jest tutaj minimalna wpłata w wysokości 30 PLN.

  • II etap: na graczy czeka tu bonus bonus 50% do 1000 PLN oraz 30 darmowych spinów do wykorzystania w grze Starburst. Wymagana jest tutaj minimalna wpłata w wysokości 50 PLN.

  • III etap: na graczy czeka tu bonus 100% do 2000 PLN oraz 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Book of Dead. Wymagana jest tutaj minimalna wpłata w wysokości 100 PLN.

Łącznie zatem możemy zdobyć do 3500 PLN oraz 100 darmowych spinów, co według nas jest niezwykle atrakcyjną ofertą. Należy jednak pamiętać i tym, że bonus od wpłaty musi zostać przez nas obrócony w slotach Kasyna co najmniej 35 razy w ciągu 14 dni. Darmowe spiny będą ważne przez 7 dni, a wygrane z nich muszą zostać obrócone 25 razy w ciągu 3 dni. Trzeba też pamiętać, że oferta ba start wygaśnie po 21 dniach od rejestracji.