Bonus powitalny do 2000 zł z 500 FS w Playzilla

PlayZilla to bardzo ciekawe kasyno online, które od dawna zachęca nas do siebie między innymi poprzez wiele znanych gier hazardowych, jak i również promocje. W naszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się temu, jak wygląda tu oferta na start.

Bonus powitalny w kasynie PlayZilla

Ta specjalna oferta na start oczywiście dotyczy tylko tych osób, które jeszcze nie miały styczności z tym kasynem. Konieczne zatem jest założenie konta, a następnie wpłacenie depozytu. Dzięki pierwszej wpłacie od poziomu co najmniej 80 PLN lub 20 EUR dostaniemy doładowanie w wysokości +100%. Maksymalnie możemy dostać wtedy na swoje konto do 2000 PLN lub 500 EUR.

To jednak dopiero połowa oferty na start. Okazuje się, że PlayZilla ma prawdopodobnie największą na rynku ofertę powitalną z darmowymi spinami. Otóż przez pierwszych 50 dni możemy odbierać każdego dnia paczki po 10 darmowych spinów. Łącznie zatem możemy otrzymać do 500 free spinów! To olbrzymia liczba, której próżno szukać w innych kasynach online. Trzeba jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy - otóż spiny są ważne przez 24 godziny. Potem są usuwane z konta, więc trzeba się logować każdego dnia.

W ramach tej oferty na start obowiązują nas również warunki obrotu bonusem. Otóż środki z doładowania musimy obrócić co najmniej 35 razy, zaś wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone minimum 40 razy. Za każdym razem maksymalnie w ramach obrotu możemy postawić do 20 PLN lub 5 EUR na jeden zakład. Warunki każdego z bonusów muszą zostać przez nas spełnione w czasie 10 dni. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna PlayZilla.