Bonus powitalny 500% do 2500 zł w Neon Vegas

Bonus na start w kasynie Neon VegasMarzysz o wielkim bonusie w kasynie, a nie masz za dużo na koncie do wpłaty? Jeśli tak to być może zainteresuje Cię oferta przygotowana przez kasyno Neon Vegas. Jest to młoda marka hazardowa, która właśnie rusza z limitowaną ofertą dla nowych graczy. Możliwe jest tutaj bowiem zdobycie bonusu na start o wartości aż 500% od kwoty depozytu do 2500 złotych!

Konieczne jest tu założenie i aktywacja konta, a następnie wpłacenie pierwszego depozytu. W płatnościach znajduje się miejsce na kod bonusowy i niezbędne jest wpisanie hasła NEON. To spowoduje, że oferta zostanie aktywowana na naszym koncie.

Kiedy już skorzystamy z oferty, to musimy od razu spełnić warunki obrotu. Niezbędne bowiem jest obrócenie kwotą równą bonusowi 20 razy, jednak z prawdziwych środków. To trochę nietypowe, gdyż zamiast bonusem obracać będziemy depozytem. Jeśli wpłacimy 500 złotych, to nasz bonus wyniesie 2500 złotych i to właśnie taką kwotę musimy obrócić 20 razy w kasynie, na co będziemy mieć jedynie 2 dni. Nie jest to oczywiście proste, lecz jak najbardziej można takie warunki spełnić.