Bonus powitalny 3600PLN i 200 free spinów w Neon 54

Odbierz bonus na start w Neon54Neon54 to jedna z nowszych marek hazardowych na rynku, więc nie zdziwi nas fakt, że jeszcze o niej nie słyszeliście. Odznacza się jednak tym, że jest w stanie zaoferować swoim klientom spory wybór gier hazardowych, jak i również ciekawych promocji. Już na start każdy z graczy może wybrać dla siebie jeden z bonusów powitalnych. Wśród nich znajduje się taki, który zapewnia do 100% do kwoty 3600 PLN!

Każda z zainteresowanych osób, która jeszcze nie ma konta w Neon54, może w każdej chwili zdecydować się na skorzystanie z formularza rejestracyjnego. Po jego wypełnieniu i aktywacji konta, przyjdzie czas na wybranie jednego z bonusów. Nas akurat interesuje ten z kobietą, który oznaczony jest jako Miradona. Po jego aktywacji konieczne jest dokonanie pierwszej wpłaty na konto. Musi ona mieć co najmniej 45 PLN lub 10 EUR. Dzięki temu dostaniemy bonus o wartości +100% od kwoty wpłaty. Maksymalnie można liczyć na 3600 PLN lub 800 EUR. To jednak nie wszystko, gdyż dodatkowo do odebrania jest aż 200 darmowych spinów. Przyznane zostaną na wybraną grę lub kilka automatów z oferty, a cała pula podzielona zostanie na 5 paczek po 40 spinów. Spiny trzeba odbierać codziennie, inaczej znikną z naszego konta.

Konieczne jest spełnienie dodatkowych warunków, gdzie w czasie 10 dni należy obrócić bonus i wpłatę 35 razy, a wygrane z free spinów 40 razy. Maksymalnie można na jeden zakład postawić do 22.5 PLN lub 5 EUR.

Można jednak w czasie zakładania konta wybrać inny bonus na start:

Pakiet Powitalny Kriss - do 4500 PLN w 3 bonusach.

Bonus Powitalny SpoonDog - 10% cashback do 900 PLN.

Bonus Powitalny Craft Pank - za każde 4,5 PLN wpłaty dostaniemy 1 free spin.

Bonus Powitalny David Bowle - 50% do 4500 PLN.