Bonus powitalny 125% do 600 EUR w kasynie BiamoBet

Odbierz bonus w BiamoBetBiamoBet to jedno z nowszych kasyn online, które zaczyna być rozpoznawalną marką w sieci. Wiąże się to choćby z tym, że oferuje ono swoim klientom atrakcyjne bonusy. Już na start każdy z nowych graczy tej marki może liczyć na ekskluzywny bonus o wartości +125% do kwoty 600 euro.

Każda z nowych osób w kasynie BiamoBet może skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej. Kiedy zakładamy i aktywujemy konto, wybieramy jeden z dostępnych bonusów. Nas najbardziej interesuje właśnie +125%. Należy go aktywować na swoim koncie, a następnie wpłacić pierwszy depozyt, którym będzie co najmniej 10 euro lub dolarów. Dzięki temu dostaniemy w nagrodę bonus +125% od kwoty wpłaty, a maksymalnie można zdobyć do 600 euro lub dolarów. Biorąc pod uwagę aktualne kursy walut, to całkiem spora suma na nasze konto.

Kiedy już mamy bonus na swoim koncie, to koniecznie w czasie 7 dni musimy obrócić nim w kasynie co najmniej 50 razy. Za każdym razem maksymalnie na pojedynczy zakład możemy postawić do 5 euro lub dolarów. Spełnienie tych warunków gwarantuje możliwość wypłacenia środków z konta lub grania za nie następnych zakładów.

Bardzo ważne jest to, że BiamoBet daje nam możliwość wyboru kilku innych bonusów na start:

Welcome Crypto Bonus +200% - za wpłatę kryptowalutami dostajemy +200% do 600 euro lub dolarów.

Welcome Sport Bonus +100% - miłośnicy sportu mogą wybrać dla siebie bonus bukmacherski +100% do 200 euro lub dolarów.

Welcome Bonus VIP +60% - to bonus dla high-rollerów w wysokości +60%, dzięki któremu dostać można aż do 5000 euro lub dolarów.